• 09122347062

شش نکته ای که مادر عروس باید در انتخابِ لباس در نظر داشته باشد

1398/02/22
مریم
0 توضیحات
تگ ها : لباس

لباسی که برای روز عروسی دخترِ خود انتخاب می کنید بدون شک از مهمترین لباس هایی ست که در طول زندگی خود انتخاب خواهید کرد. نه تنها خود شما می خواهید حسِ فوق العاده ای در روز عروسی دخترتان داشته باشید بلکه مرکز توجه بسیاری از جمله عکاسان و فیلمبرداران خواهید بود پس باید از هر زاویه شگفت انگیز به نظر بیایید. خوشبختانه، با توجه به گسترش بسیار زیاد شبکه های اجتماعی، به راحتی می توان به زیباترین و به روزترین لباس های شیک و مجلسی دنیا دست پیدا کرد.

در اینجا به شش نکته ی مهم در انتخاب لباس می پردازیم:

1-    حتماً وقت زیادی را برای خود اختصاص دهید. هیچ چیز بدتر از عجله کردن در تصمیم گیری به این مهمی نیست، بنابراین مطمئن شوید که زمان کافی برای مشاهده سبک های مختلف و انتخاب بهترین را دارید.

2-    کمی از عروس خانم کمک بگیرید. مسلماً دختر شما درگیر جنبه های مختلف جشن عروسی ست با اینحال حتماً خوشحال خواهد شد تا به شما کمک کند. به احتمال زیاد ایده ی نابی برای فرشته ی زندگی خود خواهد داشت.

3-    درک و بینش درستی راجع به رنگ داشته باشید. رنگ کلید انتخاب درست است. رنگ های خود را با توجه به اینکه مادر عروس هستید محدود کنید و از همه مهمتر رنگی که از همه بیشتر به شما می آید را پیدا کنید. در این حالت گوناگونیِ انتخاب های شما کمتر می شود.

4-    به نوع عروسی توجه کنید. اگرعروسی در محیط بسته و کوچک اجرا می شود لباس شما قطعاً با مراسمی که در باغی بزرگ و فضای باز است باید متفاوت باشد. معمولاً در ایران اقوام درجه یک که در مراسم عقد، بعدازظهر در محل حضور دارند لباسی متفاوت با لباس شب می پوشند چه برسد به شما که مادر عروس هستید. پس باید به دنبال دو دس لباس برای یک شب جشن بگردید.

5-    بهتر است با مادر داماد هم در تماس باشید (البته اگر تمایل دارید). چون اکثر مواقع در طول جشن در کنار هم دیده می شوید، داشتن هارمونی چشم نواز خواهد بود. این موضوع می تواند از انتخاب لباس کاملاً مشابه نیز جلوگیری کند.

6-    و نکته ی آخر و بسیار مهم. شما باید در شب عروسی دخترتان درخشان و خیره کننده باشید ولی نه بیشتر از عروس.

پس لباس خود را متناسب با عروس انتخاب کنید یعنی اگر دختر شما بخواهد لباس عروس بسیار ساده و بدون زرق و برق بپوشد بهتر است شما هم لباسی ساده و شیک انتخاب کنید.  

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی